Aquafit Hotel Orient

ul. Sołtysowska 25b
31-589 Kraków
 
Rejestracja telefoniczna:
tel. 668 826 096
 

Gabinet Aquafit - Aqua aerobik i pielęgnacja ciała

 

 

Zależy Ci na utrzymaniu swojego ciała w dobrej formie w miłej atmoferze i dobrze się bawiąc? Aqua aerobik jest dla Ciebie! Ćwiczenia w wodzie są wyjątkową formą ćwiczeń ruchowych, gdyż stosunkowo małym wysiłkiem osiąga się satysfakcjonujące rezultaty. Aqua aerobik pomoże Ci utrzymać kondycję w przyjemy sposób!

Aqua aerobik

Aqua aerobik Kraków

 

Ćwiczymy w:

 

  • poniedziałek - godzina 20.00
  • środa - godzina 20:00
  • czwartek - godzina 20:00

 

Aqua aerobik to nie tylko dobra kondycja i lepsza sylwetka - to świetna zabawa!

 

Więcej szczegółów tutaj - Aerobik w wodzie

Jak do nas trafić? - Dojazd

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gabinetu Odnowy Biologiczniej w Krakowie która obejmuje szeroki zakres masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych. Poprzez odpowiedni zabieg w którego doborze pomogą doświadczeni masażyści i fizjoterapeuci gwarantujemy wspaniały efekt końcowy. Niepowtarzalny klimat stworzony podczas masażu relaksacyjnego - blask świec, łagodna muzyka, aksamitny dotyk, unoszący się aromat – w połączeniu profesjonalną obsługą pozwoli sprostać nawet największym wymaganiom...

...relaks, świeżość, pobudzenie zmysłów, harmonia ciała i duszy...

 

Świąteczny prezent!

Prezent -  masaż relaksacyjny

Dla Niej i dla Niego

Masaż dla dwojga

Poczuj się piękna i młoda! W naszym gabinecie poczujesz się jak prawdziwa królewna. Skorzystaj z zabiegów i masaży relaksacyjnych, które sprawią że twoje ciało odżyje i odpocznie. Masaż relaksacyjny pozwoli Ci zapomnieć o codziennym zabieganiu. Cisza, spokój i przyjemność... te chwile są tylko dla Ciebie. Relaksacyjny masaż dla dwojga pozwoli spędzić ten czas przyjemności z osobą dla ciebie wyjątkową. A może chcesz podarować masaż relaksacyjny komuś z najbliższych? - przygotujemy dla Ciebie ten specjalny podarunek!

 

 

Zabiegi pielęgnujące na ciało

Pielęgnacja ciała, zabiegi na twarz

Masaże relaksacyjne

Masaże lecznicze i relaksacyjne

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Zapewniamy, że chwile spędzone w naszym gabinecie sprawią, że Twoje ciało zostanie docenione.